Hrady, zámky, kaštiele a ostatné pamiatky na Slovensku
Momentálne si môžete prezerať 281 pamiatok z 9586 všetkých pamiatok SR.
Hlavná stránka » komentáre k novej stránke

komentáre k novej stránke

stara bola lepsia

no neviem , ci si to myslim len ja, ale ta stara stranka bola ovela lepsia, mozno taka trochu viac osobnejsia. Toto mi pripomina svojim faceliftom skor taku onetwosold-ovsku stranku. Ale je to aj tak najlepsia stranka, co sa tyka svojho obsahu. Dakujem za to,  ze prave takato stranka existuje. Da sa tam najst velmi vela dobrych veci...

k stránke

Pán Mazánik, vrele doporučujem nerobiť delenie hrady-hrádky. Jednak to reálne nie je možné a stráca sa systém a prehľad. Nie je na to ani dôvod. Iná vec sú kaštiele. Tiež poukaz na podobné lokality je zbytočný.
Kvalitu tejto inak výbornej stránky narúšajú infantilné vstupy niektorých, aj stabilných účastníkov diskusie. Pripomienky by mali byť vecné, konkrétne, najmä ľudí znalých lokalitu, ktorí by ju mali presnejšie popísať aj s prístupom. Uvedomte si, že oficiálne inštitúcie nerobia v hradológii takmer nič. Sú publikačne jalové. AU SAV v Nitre nie je schopný vydať AVANS za rok 2004. Pripravovaná encyklopédia slovenských hradov /spracovavána mimo tejto organizácie/ výjde pravdepodobne v češtine - ak vôbec výjde! A v akom rozsahu? Vaša stránka môže výborne zastúpiť tieto profesionálne /inak kapacitne presýtené, ale publikačne neschopné/, inštitúcie.

postrehy

Nazdar! Dako som neobdrzal heslo k mojmu menu (co bolo rezervovane), tak som sa registroval nanovo. Zatial som zistil, ze chyba Cabrad medzi rekonstuovanymi hradmi a este som zbadal, ze vo vyhladavani podla zaciatocneho pismena A-Z sa Cabrad neda najst, lebo je tam len "C" a ponukne Cejkov...tak ja len tolko. A chyba mi tu navod na obsluhu pre menej zdatnych - ako vytvorit diskusiu k hradu a pod...:-) ale je to ohromna praca, tak to chapem.

www.zamky.sk   www.slovaktourservice.sk   www.pamiatky.net
Tento portál bol vytvorený s finančnou pomocou Európskej únie. Za obsah tohto portálu je výhradne zodpovedný server Zamky.sk - Pamiatky.net a za žiadnych okolností nemôže byť povaožvaný za stanovisko Európskej únie. RSS
© 2007 Copyright Zamky.sk - Pamiatky.Net,