Hrady, zámky, kaštiele a ostatné pamiatky na Slovensku
Momentálne si môžete prezerať 281 pamiatok z 9586 všetkých pamiatok SR.
Hlavná stránka » Literatúra » Kniha: Fialová/Fiala - Slovenské hrady » Tri unikátne knihy o 42 hradoch - za vynikajúcu cenu!

Tri unikátne knihy o 42 hradoch - za vynikajúcu cenu!

Pre všetkých návštevníkov stránky www.pamiatky.net a záujemcom o stredovekú históriu Slovenska, povesti, minulosť hradných monumentov, z ktorých kedysi hradní páni ovládali celé okolité územie má vydavateľ zaujímavú ponuku:

balík troch kníh o hradoch - Zrúcaniny hradov na trojdimenzionálnych fotografiách, Kamenní strážcovia I a Kamenní strážcovia II - ktorý dostanete za akciovú cenu 1 025 Sk!
Pre porovnanie - v kníhkupectvách by ste za jednotlivé knihy zaplatili 1 399 korún, ušetríte tak 374 Sk! Ďalšou dobrou ponukou, ktorú prináša leták, je bonusová cena 790 Sk za knihu Zlato na Slovensku, čo je o 100 Sk menej, ako ju dostanete v kníhkupectvách.

Akciové ceny kníh platia až do vypredania zásob minimálne jedného z ponúkaných titulov kníh. Balík 3 kníh o hradoch (700 strán textu a fotografií!) si môžete osobne zakúpiť alebo objednať na ústredí Slovenského skautingu, Pražská 11, 811 04 Bratislava (od januára na adrese: Slovenský skauting, Pri Bielom Kríži 34, 821 03 Bratislava), telefonicky 0918 594 493 alebo e-mailom: publicentrum@scouting.sk.

Pre objednávku kníh môžete využiť aj objednávkový formulár, ktorý je súčasťou letáku - pozri nižšie: 

 

www.zamky.sk   www.slovaktourservice.sk   www.pamiatky.net
Tento portál bol vytvorený s finančnou pomocou Európskej únie. Za obsah tohto portálu je výhradne zodpovedný server Zamky.sk - Pamiatky.net a za žiadnych okolností nemôže byť povaožvaný za stanovisko Európskej únie. RSS
© 2007 Copyright Zamky.sk - Pamiatky.Net,